Modelowanie kształtu głowy kwasem hialuronowym

zmiana kształtu głowy, wyrownanie nierowności skóry głowy
Włosy to jeden z atrybutów kobiecości. Gdy zaczynają wypadać, panie starają się jak mogą aby ten proces powstrzymać. U panów wypadanie włosów nie jest już takim przeżyciem, najczęściej widząc, co się święci, wyprzedzają naturę i sami chwytają za maszynkę do golenia… wówczas okazuje się, że większości z nich bez włosów jest całkiem do twarzy 😉

Już wkrótce na blogu

nowy post,nowe zabiegi,zapraszam
Zwykle raczej się nie chwalę… ale dlaczego raz nie zrobić wyjątku? 😉
Jest mi bardzo przyjemnie, jeśli moje blogowe wpisy, artykuły i filmy udostępniane są przez kliniki, gabinety i specjalistów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. To bardzo miłe i motywujące do dalszej pracy.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące operacji powiększania piersi

Chirurg plastyczny Fabian Uban,klinika chirurgii plastycznej Beaut Group,Artplastica

Powiększanie piersi, to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. W 2016 roku, według gromadzącej dane na temat operacji plastycznych z dwudziestu czterech krajów ISAPS (Internetional Society of Aesthetic Plastic Surgery), augmentacja piersi „zdetronizowała” rhinoplastykę (operację nosa) w zestawieniu najpopularniejszych operacji i od tej pory znajduje się na miejscu pierwszym. Nie jest dziwne więc, że na branżowych stronach, forach i blogach pacjentki zadają coraz więcej pytań na temat tego zabiegu.

Czy witaminy można przedawkować?

Nie zostawiaj na talerzu warzyw, bo będzie ci brakowało witamin” – pamiętacie to z dzieciństwa? Najpierw sami słyszeliśmy to jak mantrę od swoich rodziców, a następnie zapewne spora część z nas przekazała warzywną wiedzę swoim dzieciom. One pewnie też będą te słowa powtarzać gdy dorosną… Ale witaminy, to – wbrew obiadowym historiom z dzieciństwa – nie tylko warzywa. I na pewno nie łykane codziennie, bo „od witamin jeszcze nikomu się nic nie stało” suplementy.

Korekcja odstających uszu

korekcja odstających uszu
Statystyki wskazują, że częściej wykonywana jest u mężczyzn, niż u kobiet. Najczęściej przeprowadzana jest natomiast u dzieci…
O czym mowa?
O otoplastyce, czyli operacji plastycznej korygującej odstające lub zdeformowane uszy.

Odmładzający kolagen

medycyna estetyczna,zabiegi z kolagenem,odmładzanie
Starzenie się skóry, to temat zawsze aktualny 😉
W gabinecie medycyny estetycznej do dyspozycji mamy cały szereg zabiegów wspomagających naprawę skory, opóźniających efekty jej starzenia. Najpopularniejsze z nich, to zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, botoksu lub osocza bogatopłytkowego. Ale warto pamiętać o jeszcze jednej możliwości – zabiegach z użyciem kolagenu.

Czego nie powinniśmy robić po zabiegu kwasem hialuronowym?

kwas hialuronowy,powiększanie ust
Poddałam się zabiegowi z użyciem kwasu hialuronowego… i co? Czy natychmiast „wracam do życia”? I tak, i nie 😉 Jest kilka zaleceń, o których warto pamiętać:

Alter G bieżnia antygrawitacyjna

bieżnia antygrawitacyjna
Od razu uprzedzam: Alter G z całą pewnością pomoże w odchudzaniu (i to bardzo), ale nie takie jest podstawowe i najważniejsze przeznaczenie tego urządzenia medycznego.

Rabatowy Alarm

rabat na operację powiększenia piersi

Jeżeli planujecie operację powiększenia piersi, to właśnie teraz jest na to dobry moment 😉

Warto skorzystać, bo zabieg będzie tańszy aż o 1000zł 😉

Zasady bezpiecznego stosowania wypełniaczy

medycyna estetyczna,zabiegi medycyny estetycznej,bezpieczeństwo
Medycyna estetyczna – fantastyczny sposób odmłodzenia, ujędrnienia i upiększenia. Na poprawienie urody odważnie decyduje się coraz więcej kobiet i mężczyzn. Przecież coś, co pomaga nam wyglądać i czuć się lepiej we własnym ciele, nie może być niebezpieczne, prawda?…