Laseroterapia dla pięknej skóry

Zabiegi laserowe Fotona i eCO2
Laseroterapia –pobudza komórki do produkcji kolagenu, skraca i przebudowuje włókna kolagenowe. Laser usuwa zmiany, które powstały na skutek działania chorób, słońca, naturalnego starzenia się skóry (pajączki, naczyniaki, zmiany trądzikowe, rumień, przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze). Zabiegi laserowe rewitalizują, rozjaśniają, poprawiają poziom jędrności, gęstości oraz koloryt skóry. Mogą być wykorzystywane do odnowy dowolnej części ciała. Najczęściej stosuje się je na twarzy, dłoniach, szyi, dekolcie i ramionach. Laser z powodzeniem wykorzystuje się także do depilacji. Właśnie jesienią, kiedy nasza skóra nie jest już opalona, warto skorzystać z zabiegu i pozbyć się niechcianego owłosienia.

Czy chirurg plastyczny stresuje się przed operacją?

Chirurg Plastyczny
fot. archiwum Beauty Group
Zapytałam doktora Arkadiusza Kunę ze szczecińskiej kliniki Beauty Group czy, po latach za stołem operacyjnym , odczuwa jeszcze stres przed zabiegiem?

Wyprzenie – stan zapalny skóry

wyprzenie
Stan zapalny powstający w wyniku ocierania się o siebie fałdów skórnych nazywany jest wyprzeniem. Ten problem dermatologiczny występuje z reguły u niemowląt lub ludzi starszych. Ale czy tylko ich dotyczy?
Nie. Wyprzenie może pojawić się u osób otyłych lub po sporej utracie wagi, posiadających duże depozyty obwisłej skóry. Często możemy je zaobserwować u kobiet z dużym biustem lub u mężczyzn z ginekomastią.

Medycyna estetyczna z rabatem

rabat na zabiegi

W dniach 25-29.09 warto umówić się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w szczecińskiej klinice Beauty Group. Wszystkie zabiegi będą wykonywane z 20% rabatem! Warto już teraz zarezerwować wizytę 😉

Link do listy zabiegów estetycznych i cennika: Zabiegi estetyczne Beauty Group

 

medycyna estetyczna promocja

Co to jest babybotoks?

mikro botoks
Wyglądać młodziej i promienniej, ale naturalnie, to marzenie wielu walczących ze skutkami upływu czasu kobiet. Odpowiedzią może okazać się mikrobotoks zwany również baby- lub mezobotoksem.

BB a CC – kremy, które upiększają

kremy BB
Kremy upiększające są idealne na pogodę i niepogodę, a moda na nie przywędrowała do nas z orientalnej Azji. Kilka sezonów temu zaczęły szturmem podbijać kosmetyczny rynek i serca miłośniczek makijażu. Kremy BB i CC, bo o nich mowa, wyróżniają się nie tylko lekką formułą, która bardziej przypomina emulsję niż gęstszą konsystencję podkładu, ale również właściwościami. Poznajcie sekrety produktów beauty, które skrywają się pod literami alfabetu.

Przebarwienia skóry – melasma

melasma,ostuda,przebarwienia
Przebarwienia na skórze nie zawsze świadczą o chorobie, jednak zawsze należy wykluczyć taką możliwość. Gdy już jesteśmy spokojni, że te nieestetyczne plamy, to jedynie defekt kosmetyczny, możemy rozważyć pozbycie się ich.

Bezoperacyjny lifting twarzy i ciała

bezoperacyjny lifting
Zdjęcie: materiały producenta

Czym jest technologia HIFU?

To nic innego, jak zogniskowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, pozwalające indukować powstanie drobnych punktów koagulacji w warstwie SMAS, wszystkich warstwach skóry oraz w tkance podskórnej.

Domowe SPA cz.2

Calipso domowe SPA
Obiecałam jakiś czas temu, że wrócę do tematu Domowego SPA, czyli tego, co proponuje pod takim właśnie hasłem firma Calypso. Przemyślałam, przetestowałam i … opisanych przeze mnie wcześniej: skarpetek używam do dziś i z pewnością używać będę też dalej. Zestaw doskonale sprawdził się przy makijażu, złuszczanie naskórka wychodzi mu nieco gorzej. (więcej o obu produktach tutaj to dla tych, którzy nie czytali). Gąbki, natomiast… tu zaczynamy nowy opis 😉

Czy nowe znaczy lepsze

medycyna estetyczna nowości

Regularnie docierają do mnie informacje o nowych możliwościach zabiegowych w medycynie estetycznej. Na fali nowości każdy z nich promowany jest jako „ten jedyny, najskuteczniejszy”. I wiele osób ślepo powtarzając te hasła napędza rynek i poszerza grono… rozczarowanych pacjentów.