Stylage Skin Pro – dermokosmetyki anti-aging

dermokosmetyki
fot.Vivacy
Do kremów, a w zasadzie do rewelacyjnych obietnic producentów kremów, zawsze podchodzę z rezerwą. Nie twierdzę, że zupełnie nie przynoszą efektu, ale niektóre deklarowane efekty są tak cudowne, że aż nierealne 😉
Niestety, bez kremu do twarzy obejść się nie mogę, więc zainteresował mnie temat tzw. dermokosmetyków.

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna – gdzie szukać eksperta?

Medycyna estetyczna
Słowo pisane ma wielką moc, szczególnie w czasach wszechobecnego Internetu. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie wpisują w wyszukiwarkę internetową zapytania dotyczące istotnych dla nich informacji. Coraz częściej zdarza się, że pytania te dotyczą ich stanu zdrowia i objawów chorobowych. Internet przejmuje rolę lekarza pierwszego kontaktu, a skutki tego mogą być tragiczne.

Jak zlikwidować odstający brzuch

chirurgia plastyczna - brzuch
Co, gdy mimo ćwiczeń nasz brzuch daleki jest od ideału?
Nie warto się poddawać! Ważne są odpowiednie ćwiczenia pod okiem doświadczonego trenera, specjalnie rozpisana dieta, pozytywne nastawienie 😉
Warto też skonsultować się z chirurgiem plastycznym!

Unison – szybkie odchudzanie

odchudzanie
Marzenie odchudzających się?… Unison bezboleśnie i szybko redukuje tkankę tłuszczową poprzez połączenie dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii: monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej energii fali akustycznej w jednym aplikatorze… zapraszam do oglądania A w następnym odcinku #Vanquish czyli odchudzania ciąg dalszy

Kwas hialuronowy Revanesse®

kwas hialuronowy Rewanesse
Kwas hialuronowy to popularny wypełniacz. Z powodzeniem stosuje się go do korekcji kształtu ust i nosa, zabiegów wolumetrycznych oraz wypełniania zmarszczek. Nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany bywa m.in. do zabiegów mezoterapii.
Wśród oferty kwasów hialuronowych warto poznać kwas hialuronowy Revanesse®

Zanim zdecydujesz się na zabieg – konsultacja ze specjalistą

Czy poddać się operacji plastycznej, czy może warto postawić na kilka zabiegów medycyny estetycznej? Na te pytania pacjent powinien odpowiedzieć sobie sam, ale swoje odpowiedzi najlepiej skonsultować z odpowiednim specjalistą. Chirurg plastyczny, czy specjalista medycyny estetycznej, nie podejmie tej decyzji za nas, może jednak udzielić nam odpowiedzi na nurtujące pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości (zresztą, może też odmówić nam zabiegu ze względu na brak kwalifikacji zabiegowej i warto o tym wiedzieć jak najwcześniej).

Zabiegi upiększające z użyciem plazmy

niechirurgiczny lifting
fot: ITP Surgical
Jeżeli z jakiś powodów nie kwalifikujemy się do chirurgicznej korekty powiek lub zastanawiamy się nad niechirurgicznym usunięciem zmarszczek, warto zapytać specjalistę o zabieg Plasma IQ

Hialuronidaza – ratunek po nieudanym zabiegu estetycznym

rozpuszczanie kwasu hialuronowego
Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, to popularny sposób na poprawę urody. Każdego dnia wiele kobiet poddaje się zabiegom medycyny estetycznej takim jak powiększanie ust, poprawa konturu twarzy i zabiegi wolumetryczne, wierząc w to, że dzięki nim pozbędą się kompleksów i poprawią urodę. Wiele z nich nie myśli o tym, że „coś może pójść nie tak” – bo niby dlaczego? A jeżeli nawet, to przecież będzie można to odwrócić… przecież jest substancja która rozpuszcza podany kwas hialuronowy.
Ale, czy hialuronidaza to bezpieczna substancja?

Usuwanie żylaków – metoda laserowa i skleroterapia

Metody usuwania żylaków
Żylaki kończyn dolnych, to wbrew pozorom problem nie tylko osób dojrzałych. Nadciśnienie żylne, podstawowy winowajca powstania żylaków, może dotyczyć również osób w młodym wieku (nawet przed trzydziestką).
Choć częściej występują u kobiet, niż u mężczyzn, to w jednym i drugim przypadku są tak samo niebezpieczne, a zlekceważone skutkują ciężkimi powikłaniami.

Karboksyterapia

Karboksyterapia, CO2,medycyna estetyczna
fot. EstMed - karboksyterapia
Dwutlenek węgla w pierwszym skojarzeniu budzi odczucia zdecydowanie negatywne. Uczucie duszności, niepokój, bóle i zawroty głowy, zaburzenia percepcji, wreszcie: niedotlenienie i obrzęk mózgu – z tym kojarzy się najczęściej, bo zatrucie nim może być bardzo groźne dla naszego zdrowia i życia. A jednak, podobnie jak toksyna botulinowa, śmiercionośny związek podawany w kontrolowany sposób może okazać się swoistym eliksirem młodości. Dziś zapraszam do poznawania karboksyterapii.